Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 19.10.2014, 21:06
I muszę całkowicie odszczekać swoje słowa. Nie myślałem, że tak to będzie wyglądać. Meczu jeszcze nie widziałem, zaraz zabieram się za bramki i mam nadzieję, że uda się zobaczyć powtórkę jutro
What's new?

Odpowiedz cytując