Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 19.10.2014, 20:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Postawiłeś zupełnie złe pytanie. Podpowiem poprawne: ile Żemło i Lech muszą poprawić, żeby zacząć się liczyć w walce o miejsce w składzie? Grają lepsi, bez względu na wiek.

Poza tym - obaj to zawodnicy defensywni. Garguła i Sarki - ofensywni. Smuda miał bronić wyniku? Przecież to proszenie się o kłopoty i oddanie inicjatywy przeciwnikowi.
Za kogo mieli wejść Żemło (stoper) i Lech (defensywny pomocnik)?
Wg. mnie w takich meczach zdobywa się ligowe obycie. Poza tym, jest to jakby nagroda i zachęta na przyszłość. Będą jeszcze kontuzje zapewne i wtedy wpuścić "nieopierzonych" młodych jest pchaniem się na stryczek
Odpowiedz cytując