siara napisał(a):

Ile musimy prowadzić, by Smuda wpuścił na boisko Żemłę czy Lecha ?
|
Postawiłeś zupełnie złe pytanie. Podpowiem poprawne: ile Żemło i Lech muszą poprawić, żeby zacząć się liczyć w walce o miejsce w składzie? Grają lepsi, bez względu na wiek.
Poza tym - obaj to zawodnicy defensywni. Garguła i Sarki - ofensywni. Smuda miał bronić wyniku? Przecież to proszenie się o kłopoty i oddanie inicjatywy przeciwnikowi.
Za kogo mieli wejść Żemło (stoper) i Lech (defensywny pomocnik)?