|
ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby bez Jankowskiego zagrać w nast. meczu. Za mudżina Brożek i reszte bym zostawił, powinno hulać.
A ten jak i paradoksalnie nasze poprzednie mecze pokazuja dobitnie - skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność (i troszeczkę farta). Dziś byliśmy do bólu skuteczni. Efekt ? Po 10 latach i tygodniu strzelamy 5 lub więcej bramek na wyjeździe.
jest przynajmniej mała radość w tej zjebanej rundzie.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|