Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 19.10.2014, 19:21
ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby bez Jankowskiego zagrać w nast. meczu. Za mudżina Brożek i reszte bym zostawił, powinno hulać.

A ten jak i paradoksalnie nasze poprzednie mecze pokazuja dobitnie - skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność (i troszeczkę farta). Dziś byliśmy do bólu skuteczni. Efekt ? Po 10 latach i tygodniu strzelamy 5 lub więcej bramek na wyjeździe.

jest przynajmniej mała radość w tej zjebanej rundzie.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując