Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 19.10.2014, 19:16
DJ Hazel napisał(a):Wyświetl post
Czemu my nie możemy grać na stałym poziomie tak jak dziś? Wtedy nie byłoby na nas silnych w tej lidze. Co wyjazd to wygrywamy praktycznie. Brawa !
Bo Górnik z nami zagrał ofensywnie i mogliśmy rozwinąć skrzydła. Natomiast Legia żydy i Jagiellonia głównie się broniły z naciskiem na Jagiellonie, bo grali żenująco ale im się fartnęło po prostu.
Podbeskidzie też będzie walczyć i bronić bo Ojrzyński tak ustawia zespół. Będzie ciężki mecz jak z Koroną rok temu. Oby zwycięski!

PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Jankowski nie wracaj! A Garguła niech zaczyna na ławce, Stępiński za niego i wszystko w temacie.
Bez przesady, chłopak się musi jeszcze dużo uczyć, ale fakt, widać ma potencjał.
Dziś widać było odstawał od reszty, ale to kwestia 15 meczy w lidze, żeby nabrał pewności, obycia, i do tego dużo treningu
Ostatnio edytowane przez palikot : 19.10.2014 o godz. 19:19.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując