Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 19.10.2014, 19:07
Powiem krótko:
Szacun dla Górnika, że jako jedyna drużyna w ekstraklasie zagrali z nami ofensywnie.

Brawa dla naszych. Zasłużyli od początku sezonu, żeby komuś wpier.dol sprawić i się po kilku niefartownych meczach udało. Potwierdziło się że słabszy mecz derbowy i niefart na Jagiellonii to był wypadek przy pracy. W piątek będzie powtórka. Kupujmy bilety, w piątek wracamy na fotel lidera!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując