Powiem krótko:
Szacun dla Górnika, że jako jedyna drużyna w ekstraklasie zagrali z nami ofensywnie.
Brawa dla naszych. Zasłużyli od początku sezonu, żeby komuś wpier.dol sprawić i się po kilku niefartownych meczach udało. Potwierdziło się że słabszy mecz derbowy i niefart na Jagiellonii to był wypadek przy pracy. W piątek będzie powtórka. Kupujmy bilety, w piątek wracamy na fotel lidera!