Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 19.10.2014, 18:49
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie nastawiam sie na zdobycz punktowa ale moze czyms Nas zaskocza jak to było w Poznaniu czy potem w Szczecinie.
No prosze i zaskoczyli, 5 bramek w Zabrzu tego to sie chyba nikt nie spodziewał

PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Piłkarze Górnika dostali zaległe pensje, więc jeśli mają charaktery jak nasi kopacze (vide wypłata przed Legią) to nasze szanse wzrosły.
deja vu
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 19.10.2014 o godz. 18:56.
Odpowiedz cytując