mitmichael napisał(a):

|
Nie nastawiam sie na zdobycz punktowa ale moze czyms Nas zaskocza jak to było w Poznaniu czy potem w Szczecinie.
|
No prosze i zaskoczyli, 5 bramek w Zabrzu tego to sie chyba nikt nie spodziewał
PiVoSH92 napisał(a):

|
Piłkarze Górnika dostali zaległe pensje, więc jeśli mają charaktery jak nasi kopacze (vide wypłata przed Legią) to nasze szanse wzrosły.
|
deja vu