|
Kurde Górnik jest faworytem, a my jesteśmy w dołku. Nie sądzę, by przerwa na reprezentację coś zmieniła. Moim zdaniem to nie jest dobry mecz na przełamanie i znów dostaniemy lanie, no może góra jakiś bezbarwny bezbramkowy remis.
Ale obym się mylił.....
|