Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 19.10.2014, 11:35
Kurde Górnik jest faworytem, a my jesteśmy w dołku. Nie sądzę, by przerwa na reprezentację coś zmieniła. Moim zdaniem to nie jest dobry mecz na przełamanie i znów dostaniemy lanie, no może góra jakiś bezbarwny bezbramkowy remis.


Ale obym się mylił.....
What's new?

Odpowiedz cytując