Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 18.10.2014, 20:42
Co do pucharów, to nie ma co wybiegać w przyszłość. Trzeba się spinać na każdy kolejny mecz. Tak to działa w każdym sporcie. Nie ma co dzielić meczów na mniej lub bardziej ważne, a rywali na słabszych i silniejszych. Na każdy mecz trzeba wyjść z nastawieniem, że to najważniejszy mecz w życiu i dać z siebie WSZYSTKO. Tylko tyle i aż tyle. Jeżeli będę widział, że piłkarze robią co w ich mocy, jestem w stanie zaakceptować każdy rezultat. No, może poza derbami
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując