Ogryzek napisał(a):

|
(Oczywiście jak przegramy też nie będzie katastrofy, do końca sezonu jest sporo kolejek żeby załapać się do pucharów, ale szkoda by było po raz 5 przegrać.)
|
Ja już na puchary straciłęm nadzieję, patrząc na efekty pracy Smudy. My się raczej zacznijmy oglądać za siebie bo strefa B corz bliżej i pozostanie kopanie się po czołach z tymi co nie chcą spaść do I ligi.