Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28238
Stary 18.10.2014, 14:15
alterego napisał(a):Wyświetl post
mam butelkę żubrówki białej od Sylwestra w lodówce i ma się dobrze.
szacun że wytrzymałeś...

kiedyś w akademiku schowaliśmy but. wódki do zamrażarki żeby szybko się schłodziła ustawiając lodówkę na największe mrożenie i zaczęliśmy pić browary - o wódce zapomnieliśmy. Następnego dnia chcieliśmy ją wyciągnąć ale przymarzła... po godz. walki rozebraliśmy (rozwaliliśmy) lodówkę - freon wyleciał ale wódkę odzyskaliśmy.
Wniosek: prędzej lodówka się rozwali niż but. wódki.
pzdr
Odpowiedz cytując