Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Greg91
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
28234
18.10.2014, 12:29
Nie pieprznie Ci w ogóle. Żadna wódka Ci nie zamarznie, ile byś jej tam nie trzymał, oczywiście przy odpowiedniej temperaturze
Poniżej -20 stopni już mogła by zamarznąć.
Ostatnio edytowane przez Greg91 : 18.10.2014 o godz. 12:33.
Greg91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Greg91
Znajdź inne posty napisane przez Greg91