Wyświetl pojedynczy post
Greg91
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28234
Stary 18.10.2014, 12:29
Nie pieprznie Ci w ogóle. Żadna wódka Ci nie zamarznie, ile byś jej tam nie trzymał, oczywiście przy odpowiedniej temperaturze Poniżej -20 stopni już mogła by zamarznąć.
Ostatnio edytowane przez Greg91 : 18.10.2014 o godz. 12:33.
Odpowiedz cytując