|
Górnik po odejściu Nakoulmy i Olkowskiego na pewno nie jest kadrowo silniejszy od Wisły (może nawet trochę słabszy). Mają dobrego trenera (trenerów) Warzycha, Dankowski. Ale na pewno nie jest to półka Lecha czy Legii. Mniej więcej nasz poziom.
Zabrze to trudny teren, ale nie demonizujmy Górnika. Wygrał tam ostatnio Piast. Ważne będzie w jakiej formie fizycznej będą nasi kluczowi piłkarze jak Stilic czy Brożek, oraz czy udało się poprawić skuteczność. Jeśli to zatrybi to 3 punkty są w zasięgu.
(Smuda zapewne nie zrobi większych zmian w 11 więc tylko kontuzję mogą coś zmienić w naszej 11 i taktyce)
Pora aby Smuda pokazał że jest dobrym trenerem a nie zmęczonym starym człowiekiem jak Kasperczak za 2 kadencji w Wiśle. W końcu mamy trenera od sukcesów który za czapkę gruszek nie pracuje w Wiśle.
(Oczywiście jak przegramy też nie będzie katastrofy, do końca sezonu jest sporo kolejek żeby załapać się do pucharów, ale szkoda by było po raz 5 przegrać.)
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|