Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28579
Stary 17.10.2014, 19:39
EBOLA



Ciekawe wnioski o UE na początku, potem o krótkie spojrzenie nt. walki w partii, o wyborach, + bardzo optymistyczne założenie co do wyborów A na koniec o kolejnym wybitnym pomyśle UE


p.s "od 7 rano do 22 budynek jest pełny, ci ludzie wykonują naprawdę często kawał bardzo dobrej roboty... niepotrzebnej nikomu"
coś w tym jest
Ostatnio edytowane przez palikot : 17.10.2014 o godz. 22:06.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰