Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
28579
17.10.2014, 19:39
EBOLA
Ciekawe wnioski o UE na początku, potem o krótkie spojrzenie nt. walki w partii, o wyborach, + bardzo optymistyczne założenie co do wyborów
A na koniec o kolejnym wybitnym pomyśle UE
p.s "od 7 rano do 22 budynek jest pełny, ci ludzie wykonują naprawdę często kawał bardzo dobrej roboty... niepotrzebnej nikomu"
coś w tym jest
Ostatnio edytowane przez palikot : 17.10.2014 o godz. 22:06.
★ ★ ★
WIS
ŁA KRA
KÓW
★ ★ ★ ★
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
★ ★ ★
✪✪✪✪
✰✰✰✰
palikot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palikot
Znajdź inne posty napisane przez palikot