Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.10.2014, 17:39
Będzie to trudne spotkanie, ale z drugiej strony wygrana z takim rywalem (no bo co tu dużo mówić, jest to silna jak na naszą ligę drużyna) myślę, że mocno by podbudowała morale po ostatniej serii niepowodzeń. Dlatego wierzę, że chłopakom uda się urwać trzy punkty, choć rozum i chłodna logika podpowiada raczej co innego.

Też chciałabym zobaczyć Stępińskiego od pierwszej minuty, wydaje mi się, że da nam więcej niż Brożek w obecnej formie. Zawsze, gdy Mario wchodził z ławki, robił wiatr.
Odpowiedz cytując