Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28576
Stary 17.10.2014, 14:40
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No to możesz mieć dalej nadzieję, he, he, he. Tu masz odpowiedź na swoje dyrdymały, obrońco rosyjskich konsulów, tylko czytaj uważnie:

http://niezalezna.pl/60518-unizeto-b...skiego-konsula
i co z tego wynika? że nie mogą informatyzować KRUSu lub byc dostawcą usług IT w przetargach publicznych? czy ty myślisz chociaż trochę sam, czy tylko powielasz, co napisali przedstawiciele spółki Srebrna?

i nie jestem żadnym obrońcom ruskich konsulów. Wku.rwia mnhie jedynie, że dorabiacie historie do spraw prostych.