Szpen napisał(a):

hehe, odwracasz kota ogonem. Nie ja zrobiłem wrzutkę o Unizeto tylko Gwiaździsty, a tak naprawdę GP i niezależna. Opluwacie gościa, który prowadzi firmę od 20 lat, a sama firma istnieje od 40. Nie macie pojęcia czym się zajmuje, co robi i jakie ma sukcesy. Dla was najważniejsze jest to, ze w 2007 roku dostał konsula. Cała jego historia i sukcesy girmy nie są dla Was ważne, bo jest ta mała wrzutka konsulowa.
Mam nadzieje, ze Unizeto wyciągnie wnioski i poda takich kmiotów "robiących politykę" do sądu i dostanie odszkodowanie.
|
No to możesz mieć dalej nadzieję, he, he, he. Tu masz odpowiedź na swoje dyrdymały, obrońco rosyjskich konsulów, tylko czytaj uważnie:
http://niezalezna.pl/60518-unizeto-b...skiego-konsula
Tu pole do popisu dla ...Polonii Przemyśl. Rozmowa ostrzegawcza bardzo wskazana.