Szpen napisał(a):

|
Twierdzicie, ze POwcy otumanieni sa TVNem i GW. Patrząc co się wyprawia na prawej stronie, aż ciężko uwierzyć jak jesteście zmanipulowani przez media należące do PiS.
|

o ile nie znacie kanału podziemnatv, polecam szczerze, osoba bezpartyjna któa mówi konkretnie i zwięźle o klasie politycznej, jego ostatni film
https://www.youtube.com/watch?v=KO91...pDQY2mkLWoIdyg
nt. jak manipuluje się sondażami wyborczymi, list od zdesperowanego ankietera
PS. Nie jestem za żadnym ugrupowaniem politycznym które występuje w sejmie.
PS. Na jakiej podstawie twierdzicie że PIS to 'prawa strona'? Bo wielce szanowny Kaczyński tak powiedział? PIS ma tyle wspólnego z prawicą co PO. Czyli NIC.