Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8777
Stary 16.10.2014, 18:44
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Co jak co, ale jestem mu wczoraj w stanie wybaczyć ten występ, gdzie powinien w 10 minucie nie wrócić już na murawę. Poza tym zrobił w tym meczu, grając z kontuzją więcej niż np. Sobota, grający bez kontuzji.

Fakt jest jednak taki że nie wiem czemu go Nawałka trzymał cały mecz.

Życzę Kubie jak najlepiej, ale myślę że na wiosnę będzie z niego dopiero pożytek. Trzymam mocno kciuki za niego.
Wstawiłby Teodora czy innego i Szkoci zaczęliby grać bardziej ofensywnie widząc, że nie ma naszego najlepszego napastnika.
Co do Kuby - ile straci na szybkości i dynamice po takim urazie... No i jak psyche?
Odpowiedz cytując