Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 16.10.2014, 16:16
Może wygramy, ale prędzej przegramy. Smuda niech chociaż wpuści Stępińskiego od 1 minuty, bo nasza gra ofensywna od jakiegoś czasu to dno i kilogram mułu. Ciężko na dziś o optymizm. Można się pocieszyć że podobnie było przed ligowym starciem z Lechem...

PS. WISŁAZWE robił lepsze tematy meczowe, a nie takie na 'odwal się'. Szkoda, że go odstawiliście.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 16.10.2014 o godz. 16:18.
Odpowiedz cytując