|
Może wygramy, ale prędzej przegramy. Smuda niech chociaż wpuści Stępińskiego od 1 minuty, bo nasza gra ofensywna od jakiegoś czasu to dno i kilogram mułu. Ciężko na dziś o optymizm. Można się pocieszyć że podobnie było przed ligowym starciem z Lechem...
PS. WISŁAZWE robił lepsze tematy meczowe, a nie takie na 'odwal się'. Szkoda, że go odstawiliście.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 16.10.2014 o godz. 16:18.
|