Koleżko, nawet nie pisz o jakimś prezesie i jego wątkach, no chyba że zamierzasz odnieść się do tych wszystkich giga afer za czasów PO- Wtedy faktycznie będziesz miał prawo barwić się redaktora śledczego. W innym wypadku, ludzka przyzwoitość by ci na to nie pozwoliła.
Rozumiesz, czy nie za bardzo?
