Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck
Offline
#
28556
15.10.2014, 21:22
Gwiaździsty
napisał(a):
No ale chłopaki, których lansujesz, żyja tym jak najbardziej i to tak, że aż pióra lecą
.
Firma honorowego konsula Rosji "zabezpieczy" nam wybory:
http://niezalezna.pl/60430-gazeta-po...ciwosc-wyborow
jako, ze jestem blisko IT, chetnie podyskutuje. tylko najpierw poczytaj czym i skad jest UNIZETO. i temat przetargow tez chociaz odrobine poznaj. o fotydze i jej watku z prezesem rowniez
Ostatnio edytowane przez Szpen : 15.10.2014 o godz. 21:53.
Szpen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szpen
Znajdź inne posty napisane przez Szpen