duch1989 napisał(a):

Nie sadze zeby ktos tu posiadal taka wiedze czy to prawda... Ale mozna tak przypuszczac po wypowiedzi Broniszewskiego.
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...a_wielkie.html
Chociaz osobiscie wolal bym zaby na lawce usiadl zupelnie bezwartosciowy Jankowski lub "walczak"ktory odbija sie od pilki Boguski. Wszystko zalezy od Smudinio..