Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.10.2014, 19:53
Nie sadze zeby ktos tu posiadal taka wiedze czy to prawda... Ale mozna tak przypuszczac po wypowiedzi Broniszewskiego.
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...a_wielkie.html

Chociaz osobiscie wolal bym zaby na lawce usiadl zupelnie bezwartosciowy Jankowski lub "walczak"ktory odbija sie od pilki Boguski. Wszystko zalezy od Smudinio..
Odpowiedz cytując