Wyświetl pojedynczy post
RybaTs
Senior Member
 
Od: 12.2011
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 15.10.2014, 17:19
Dzięki za nominacje .Poniżej moje potwierdzenie wpłaty na akademie .Na mecz ide ,ale bilet kupuje w dniu meczu . http://zapodaj.net/eccb24b56a584.jpg.html
Moje nominacje to : Manhunt i uposledzony_ale_kumaty
Powód: nominacje
Ostatnio edytowane przez RybaTs : 16.10.2014 o godz. 20:03.
Odpowiedz cytując