|
Jesteście nudni i przewidywalni.
Więc proponuję (jeszcze raz):
- w tym temacie zajmujcie się TWSD Ticket Challenge, a w innych tematach innymi tematami. I nie rozpieprzajcie innych tematów wypominaniem komuś, że jeszcze nie odpowiedział na nominację.
Nie będę się wpieprzał do tego tematu jeśli wy przestaniecie się wpieprzać do innych z waszym napominaniem i odbieraniem komuś prawa głosu za to tylko, że nie bierze udziału w akcji,
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|