|
Brawo FraMat za robienie fermentu i rozpieprzenie kolejnego tematu.
Pisałeś że Cię to nie obchodzi i całą akcja to półśrodki, jeśli tak to nie wpieprzaj się. A umoralnianie nas zostaw komuś kto jest normalnym modem i ma jakikolwiek związek z trybunami Wisły.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
|