FraMat napisał(a):

|
I nie rozumiesz, co znaczy EOT
|
W ramach dobrych uczynków sprawdź sobie archiwum SB i zbanuj takiego osobnika jak sjs32, no chyba, że pasuje taki użytkownik.
EOT.. EOT a sam dalej komentujesz. A potem się dziwić że się robi to co się robi.
Kiedy temat do moderatorów zostanie otwarty?