brylant17 napisał(a):

|
Czego zwalacie na Pareiko no tak wiele meczów wybronił nam,ale musi być ten jeden babol który będzie pamiętany a reszta piłkarzyków to co? święte krowy było wygrać 3:0 u siebie i na wyjeździe powalczyć
|
To był ten najważniejszy mecz i prawdopodobnie kluczowy moment... taki los bramkarza..
Majdan też był jak dla mnie spoko, ale w Atenach się spalił. Dwa najważniejsze mecze Wisły od kilkudziesięciu lat i dwa razy bramkarze nie wytrzymali nerwowo... choć oczywiście nie tylko oni.