FraMat napisał(a):

|
nie róbcie z wpłat na Akademię, a zwłaszcza z wklejania dowodów wpłat wyznacznika tego czy ktoś jest kibicem!
|
No tak - finansowe wsparcie klubu nie świadczy o tym, czy ktoś jest kibicem czy może "kibicem". Wyjazdy za klubem dla takich jak Ty też nic nie znaczą (juz nawet nie wspomnę o akcjach WP czy SKWK). Za to .......enie swoich mądrości na forum oraz wizyta na Reymonta przy okazji spotkania z Legią - to już jest wyznacznik! PS. Kolejny raz zadaje sobie pytanie jak osoba zupełnie spoza środowiska kibiców Wisły może być moderatorem forum kibiców Wisły
