arti napisał(a):

|
Pareiko broni z Anglią. Łapał pewnie do rzutu wolnego Rooneya. Wtedy zdołał sparować piłkę na słupek, ona się od niego odbiła, potem od Sergieja i wpadła do bramki.
|
Skąd ja to znam... Akcja ktora być może odebrała nam LM... ahh te wspomnienia