Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9966
Stary 10.10.2014, 18:02
Ale czy wyróżniał się? Nie, na pewno bardziej było widać grę Chrapka, Głowackiego czy Semira, nie zbierał takich pochwał jak dziś Burliga i Sadlok... Do tego biorąc pod uwagę dominująca w Serie A grę na 3 obrońców nie miał szans się tam załapać. A że do tego chłopak miał parę wad, które u nas były mało widoczne, ale w lepszej lidze bolą - podobnie jak u Stilicia.
Odpowiedz cytując