|
Ale czy wyróżniał się? Nie, na pewno bardziej było widać grę Chrapka, Głowackiego czy Semira, nie zbierał takich pochwał jak dziś Burliga i Sadlok... Do tego biorąc pod uwagę dominująca w Serie A grę na 3 obrońców nie miał szans się tam załapać. A że do tego chłopak miał parę wad, które u nas były mało widoczne, ale w lepszej lidze bolą - podobnie jak u Stilicia.
|