Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28524
Stary 09.10.2014, 20:42
premierzyca złapała wirusa choroby filipińskiej ? http://www.youtube.com/watch?v=N8oCFy8dCzI
Ostatnio edytowane przez AYALA : 09.10.2014 o godz. 20:58.