Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28517
Stary 08.10.2014, 22:58
Cytat:
ja przynajmniej rozumiem o czym ten gość gadał i wiem gdzie odleciał ...
Odleciałeś dawno (czyt.poszedłeś w melanż) lata temu.

Cytat:
Zarobki - nie od dziś wiadomo, że do średniej w Polsce trzeba dodać minimum 25% które wypłacane jest pod stołem. Cały handel i obsługa klienta oparty jest na wynagrodzeniach prowizyjnych wypłacanych w kopertach. To samo prace letnie przy zbiorach itd.
Ależ pierre dolisz. Gdzie ktoś zarabia średnią krajową? I w dodatku dostaje do niej jeszcze MINIMUM 25%?

Nawet jakżeś się Pan (nie poraz pierwszy) pier_dolnął- odnośnie płacy minimalnej jest TO SAMO.

Zbiory owoców. Aleś się wyłożył. To praca NA AKORD (czyt. im więcej zbiorę, tym większa kasa). A jeśli stawka godzinowa, to żałosna.

Aaa. Bym zapomniał- zniesiecie te śmieciówki czy nie?

Cytat:
aha, zapomniałem dodać, że Polacy to pesymiści
Odnośnie demografii, ekonomii, finansów państwa, stopy bezrobocia etc. są jakiekolwiek/gdziekolwiek pozytywne wieści oprócz marzeń platformersów?

Cytat:
wystarczy zobaczyć tłumy ludzi i ich koszyki w supermarketach w weekendy i na parkingi przed nimi. Bieda aż piszczy
Nie jestem za korwinem, pisem czy uj wie kim tam sobie mógłbyś wymyśleć. Ale faktycznie, pewne deja vu jest:

http://www.youtube.com/watch?v=9P2QTdS9ItU
Anty PO-PiS!!!