Cytat:
|
ja przynajmniej rozumiem o czym ten gość gadał i wiem gdzie odleciał ...
|
Odleciałeś dawno (czyt.poszedłeś w melanż) lata temu.
Cytat:
|
Zarobki - nie od dziś wiadomo, że do średniej w Polsce trzeba dodać minimum 25% które wypłacane jest pod stołem. Cały handel i obsługa klienta oparty jest na wynagrodzeniach prowizyjnych wypłacanych w kopertach. To samo prace letnie przy zbiorach itd.
|
Ależ pierre dolisz. Gdzie ktoś zarabia średnią krajową?

I w dodatku dostaje do niej jeszcze MINIMUM 25%?
Nawet jakżeś się Pan (nie poraz pierwszy) pier_dolnął- odnośnie płacy minimalnej jest TO SAMO.
Zbiory owoców. Aleś się wyłożył. To praca NA AKORD (czyt. im więcej zbiorę, tym większa kasa). A jeśli stawka godzinowa, to żałosna.
Aaa. Bym zapomniał- zniesiecie te śmieciówki czy nie?
Cytat:
|
aha, zapomniałem dodać, że Polacy to pesymiści
|
Odnośnie demografii, ekonomii, finansów państwa, stopy bezrobocia etc. są jakiekolwiek/gdziekolwiek pozytywne wieści oprócz marzeń platformersów?
Cytat:
|
wystarczy zobaczyć tłumy ludzi i ich koszyki w supermarketach w weekendy i na parkingi przed nimi. Bieda aż piszczy
|
Nie jestem za korwinem, pisem czy uj wie kim tam sobie mógłbyś wymyśleć. Ale faktycznie, pewne deja vu jest:
http://www.youtube.com/watch?v=9P2QTdS9ItU