Pan Jotka napisał(a):

Wszyscy prawicowy z tego forum moga już sobie wziąc na wstrzymanie. Grabarz autora bajek o Smoleńsku-Gmyza, niejaki Grzegorz Hajdarowicz nie zgłupiał i wydał oświadczenie:
"W związku z pojawieniem się w przestrzeni publicznej nieprawdziwej informacji o moim rzekomym zainteresowaniu zakupem klubu Wisła Kraków, oświadczam, że nie byłem i nie jestem zainteresowany nabyciem tego klubu piłkarskiego.
Ponadto oświadczam, że nigdy nie prowadziłem negocjacji w sprawie zakupu klubu Wisła Kraków"
- Grzegorz Hajdarowicz
Możecie spać spokojnie-Wisły (niestety) nikt nie chce brac na utrzymanie...
|
Ukazujesz tylko swoją niekompetencje - nie mam w zwyczaju pisać off topic jak ty to zacząłeś, ale sprostowanie się należy - proszę nie kłam o Gmyzie, bo to zwyczajnie bezczelne. Nie rozwijam tematu bo jesteśmy w dziale piłkarskim.
Nawiązując do Hajdarowicza - kamień z serca. Wisła zasługuje na kogoś bardziej poważnego oraz BOGATSZEGO.