Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8059
Stary 08.10.2014, 14:34
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy prawicowy z tego forum moga już sobie wziąc na wstrzymanie. Grabarz autora bajek o Smoleńsku-Gmyza, niejaki Grzegorz Hajdarowicz nie zgłupiał i wydał oświadczenie:

"W związku z pojawieniem się w przestrzeni publicznej nieprawdziwej informacji o moim rzekomym zainteresowaniu zakupem klubu Wisła Kraków, oświadczam, że nie byłem i nie jestem zainteresowany nabyciem tego klubu piłkarskiego.
Ponadto oświadczam, że nigdy nie prowadziłem negocjacji w sprawie zakupu klubu Wisła Kraków"
- Grzegorz Hajdarowicz
Możecie spać spokojnie-Wisły (niestety) nikt nie chce brac na utrzymanie...
Ukazujesz tylko swoją niekompetencje - nie mam w zwyczaju pisać off topic jak ty to zacząłeś, ale sprostowanie się należy - proszę nie kłam o Gmyzie, bo to zwyczajnie bezczelne. Nie rozwijam tematu bo jesteśmy w dziale piłkarskim.

Nawiązując do Hajdarowicza - kamień z serca. Wisła zasługuje na kogoś bardziej poważnego oraz BOGATSZEGO.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując