Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1220
Stary 08.10.2014, 09:49
Nie ma nigdzie takiej informacji, więc pewnie nie będzie to mecz otwarty dla kibiców. Ale najlepiej zadzwoń i się upewnij w klubie.
Odpowiedz cytując