DP:
Wisła musi układać się ze swoimi wierzycielami
http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...lami,id,t.html
Następny optymista:
Cytat:
|
Na bojkocie meczów straciliśmy około trzech milionów złotych – mówi wiceprezes Wisły, Tadeusz Czerwiński. – Teraz wierzę, że drużyna będzie na tyle dobrze grała, że ustabilizujemy frekwencję na poziomie zbliżonym do 20 tysięcy. To przyniesie nam dodatkowe wpływy.
|
WISŁAZWE napisał(a):

|
UFA to sprytny gracz - nic nie robi a kosi dobrą kasę..
|
Zawsze tak było że płotki sa pokarmem dla rekinów. Łykaja nas dlatego że jesteśmy słabi. Pytanie czy ta umowa uchroniła nas od spadku czy nie - kluczowa w swojej ocenie. Druga sprawa co już nie raz powtarzałem, warunki wyjscia z niej. Bez tego ciężko ocenic jej szkodliwośc, choć przydatna na obecnym etapie zupelnie nie jest. IMo
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA