Lukasz napisał(a):

Bo i uratował w krótkim terminie - UFA dała pieniądze. Tak jak teraz mecz z Legią. Inna sprawa czy można było przewidzieć że goście totalnie nic nie zrobią? Nawet jeśli to z jakiego źródła można było brać pieniądze?
Nie to żej akoś fajntastycznie bronię tej decyzji ale nikt nie jest alfą i omegą, zwłaszcza dziennikarz. Też nie dziwię się Bednarzowi że się podpalił jak ktoś zaproponował mu taki układ.
|
A czy przez przypadek już wcześniej, jeden z klubu ekstraklasowych nie miał umowy z UFA? (Lechia) co skończyło się rozwiązaniem umowy przez klub?
UFA to sprytny gracz - nic nie robi a kosi dobrą kasę. Powstaje pytanie, czy nie można wystosować pozwu sądowego przeciwko Jackowi Bednarzowi, że przez niekorzystną umowę działał na szkodę spółki?
Jacek Bednarz jest odpowiedzialny jako Prezes za podpisanie takiego cyrografu. Miał wyciągnąç klub na prostą. A tymczasem jest to ostatnia prosta... Szkoda tylko, że na mecie nie ma sukcesu.