Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8045
Stary 07.10.2014, 20:42
Jezu, Hajdarowicz to tragedia. Za wszystko się chwyta i wszystko niszczy - np. Przekrój. Podobno firmy ma zadłużone po uszy. Cieńki bolek. Milion razy bardziej wolałbym Włodarskiego, a dwa miliony bardziej żeby został Cupiał a Telefonika żeby zaczeła zarabiać i skapnęła coś Wiśle.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując