zbymak napisał(a):

Jezu, Hajdarowicz to tragedia. Za wszystko się chwyta i wszystko niszczy - np. Przekrój. Podobno firmy ma zadłużone po uszy. Cieńki bolek. Milion razy bardziej wolałbym Włodarskiego, a dwa miliony bardziej żeby został Cupiał a Telefonika żeby zaczeła zarabiać i skapnęła coś Wiśle.