|
Artykul Bialonskiego nic nie wnoszacy do spawy.
To wszystko juz bylo i kazdy wie jak jest...
Zreszta napisalem to na TT to Pan Bialonski zaczyna mi wmawiac ze nigdzie nie bylo mowione ze 2-3 mln to malo i ze nowy wlasciciel to fikcja tak jakby ktos tego nie wiedzial...
Denny material...
|