Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8042
Stary 07.10.2014, 18:44
Artykul Bialonskiego nic nie wnoszacy do spawy.
To wszystko juz bylo i kazdy wie jak jest...

Zreszta napisalem to na TT to Pan Bialonski zaczyna mi wmawiac ze nigdzie nie bylo mowione ze 2-3 mln to malo i ze nowy wlasciciel to fikcja tak jakby ktos tego nie wiedzial...

Denny material...
Odpowiedz cytując