Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8038
Stary 07.10.2014, 17:50
Musicie przyklejać tutaj każde gówno co jakiś debil palnie na tweeterze?
Teraz zapewne będziecie się rozwodzić nad tym jak nad rzekomym zwolnieniem Smudy pół miesiąca?

LEPIEJ WEŹCIE SIĘ ZA TO, ŻEBY KLUB RATOWAĆ I POMÓC BOGUSŁAWOWI W TRUDNYCH CHWILACH, BO NA MECZE WAM SIĘ NIE CHCE JECHAĆ, A JAK NIE MOŻECIE TO NAWET BYŚCIE TEN BILET KUPILI, ŻEBY TROCHĘ KASY WPŁYNĘŁO DO KLUBU.. ALE NIE... BĘDĄ SPRZYJAĆ TAKIM CO SIEJĄ FERMENT, BY WIŚLE ZASZKODZIĆ WIEDZĄC ŻE TAKICH CHU.JÓW JEST WIELU.
Ostatnio edytowane przez palikot : 07.10.2014 o godz. 17:53.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując