wolfy napisał(a):

|
Brzmi znacznie rozsądniej niż Twoje brednie o "dawaniu szans" i marna sofistyka o rzekomym "zakończeniu szkolenia". Przykład Czekaja pokazuje tylko tyle, że tacy pyskacze jak Ty w dupie byli, g. widzieli, ale i tak są mądrzejsi od trenera, który piłkarzy ma u siebie na co dzień. Nie sprawdzi się Czekaj czy Szewczyk? To zaczynasz .......ić o innym mitycznym "talencie", którego na oczy widziałeś może raz w życiu, a może w ogóle.
|
Sofistą to jesteś Ty, o ile z Łukaszem, Karherop - z którymi mam kompletnie inne zdanie mogę wymieniać opinie z Tobą nie.
(Przerabialiśmy to kiedyś, pamiętasz?) Stare demony wróciły? Przyciąć rozmówcę do swojej wizji a potem go ośmieszyć. (strzelasz postem szpilą... niewiniątko )
Wolę z kimś rozmawiać kto chce "odkryć prawdę" wspólnym wysiłkiem rozmowy, czy tylko wymienić poglądy pozostając przy swoich, niż z tobą przerzucać się gównem tak jak mają w zwyczaju zakompleksieni ludzie. (Nie piszę że jesteś głupi, chodzi o twoje podejście do rozmowy).