Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2808
Stary 07.10.2014, 16:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Brzmi znacznie rozsądniej niż Twoje brednie o "dawaniu szans" i marna sofistyka o rzekomym "zakończeniu szkolenia". Przykład Czekaja pokazuje tylko tyle, że tacy pyskacze jak Ty w dupie byli, g. widzieli, ale i tak są mądrzejsi od trenera, który piłkarzy ma u siebie na co dzień. Nie sprawdzi się Czekaj czy Szewczyk? To zaczynasz .......ić o innym mitycznym "talencie", którego na oczy widziałeś może raz w życiu, a może w ogóle.
Sofistą to jesteś Ty, o ile z Łukaszem, Karherop - z którymi mam kompletnie inne zdanie mogę wymieniać opinie z Tobą nie.
(Przerabialiśmy to kiedyś, pamiętasz?) Stare demony wróciły? Przyciąć rozmówcę do swojej wizji a potem go ośmieszyć. (strzelasz postem szpilą... niewiniątko )


Wolę z kimś rozmawiać kto chce "odkryć prawdę" wspólnym wysiłkiem rozmowy, czy tylko wymienić poglądy pozostając przy swoich, niż z tobą przerzucać się gównem tak jak mają w zwyczaju zakompleksieni ludzie. (Nie piszę że jesteś głupi, chodzi o twoje podejście do rozmowy).
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując