Gwiaździsty napisał(a):

|
Znając życie to Smuda w tej przerwie 2 - tygodniowej da im mocno w mięśnie i w Zabrzu będą biegać jeszcze dwa razy wolniej niż obecnie.
|
Znając życie to Smuda dał im w kość podczas ostatniej przerwy stąd od meczu z Zawiszą nastąpił lekki zjazd formy. Może teraz odpuści i dojedzie do końca rundy na tym co wypracował.