Karherop napisał(a):

|
Trochę tego nie rozumiem, że nasze rezerwy rozegrają w przerwie reprezentacyjne sparing z Wołyniem Łuck, 9 drużyna ligi ukraińskiej, a my w tym czasie rozegramy pikniki z drużynami okręgowymi. Ciekawe jakich zawodników weźmie tam Musiał.
|
Ponieważ te sparingi które gra 1 zespol to mecze w stylu "kolezenskim"....