Szpen napisał(a):

nie pisz w liczbie mnogiej, bo są tutaj osoby, które dobrze znają przeszłość Kaczyńskiego i sławny Telegraf SA
edyta: nie ciągnijmy już tego wątku, bo nie ma potrzeby. Kto chce może sobie poszukać w necie. A wieżowiec w tym miejscu nie pasuje
|
a właśnie trzeba pociągnąć ten wątek. Bo to jest tak - cel uświęca środki. Przywalić z baśki - to najważniejsze, a że następny cios stoi w sprzeczności z poprzednim to jest zupełnie nieważne.
Najgorsze jest to, że dzieci w tych młodzieżówkach uczą się tych zasad a raczej braku zasad, Wyrastają później takie rosołki czy inni politykierzy dla których dobro wspólne to jest zwykłe puste hasło.
Jak jest moment żeby walnąc w Prezesa bo nie ma konta - no to dawaj huzia na józia - he he kaczyński nie ma konta.
Jak jest moment żeby walnąć w Prezesa bo partia robi biznes - no to wtedy - łohoho Prezes biznesmen.
I takie historie jakie Ty i Twoje mutacje wyprawiają nie tylko na tym forum ale ogólnie prowadzi do tego, że nie ma rzeczowej dyskusji, jest tylko naparzanka w której nie liczą się fakty.
Jeśli Prezes dostaje przy każdej nadarzającej się okazji - nawet za kota Alika, to nie dziwota, że kolejna wrzutka o Srebrnej nikogo już nie wzrusza. Sympatycy Prezesa czują się jak w oblężonej twierdzy i słusznie i takie wstaweczki ich nie ruszą.
Gdybyś Ty Szpen i Twoi akolici zamiast partolić historie z kontem, alikiem, nieudacznikiem itp zastąpił rzeczową dyskusją o Srebrnej - to może z tej dyskusji wyszłyby ciekawe wnioski nawet i dla sympatyków Prezesa a tak masz jakiś marny niusik, który próbujesz sprzedać w imię dobra swojej partii - marnie