Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28491
Stary 06.10.2014, 21:23
tępy frajer szpen nie pamięta swoich wklejek o zyskach intercity? a o wasiakowej pisał wtedy? , pomyśl , wasiak-pkp-intercity-odprawa,cofnij się do swoich wklejek, sorry nie pamiętasz co gdzie wklejasz? wam trollom peowskim trzeba do łba wbijac waszą ignorancję, codziennie , systematycznie , aż zrozumiecie