Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2789
Stary 06.10.2014, 13:39
AYALA napisał(a):Wyświetl post
przykład Legii pokazuje że wpompowanie kilku milionów w nowych grajków oraz zagranicznego trenera przynosi sukces i można powalczyć w Europie.Droga na skróty w naszych polskich warunkach nie istnieje,oczywiście zależy o jakie cele mamy walczyć
Bardziej myślę że to kwestia mądrego zarządzania klubem, długofalowej strategii i wspólnego celu prezesa, trenera, piłkarzy i wszystkich pracujących w klubie.
Myślę że jesli u nas byłyby mocne strruktury klubu, mądry i przewidywalny zarząd, to i klub działałby sprawniej.
A póki co po 2 przegranych część ludzi chce juz zwalniac trenera i zaczynają się wewnętrzne "gierki".

Odpowiedz cytując