shaggy napisał(a):

|
Widzę, że nie złapałeś sensu mojego gdybania.
|
Mam świadomość, że sędziowie z Mazowieckiego OZPN od czasu gdy moglibyśmy zagrozić w jakiś sposób jedynie słusznemu klubowi, przycięli nam skrzydełka ale na forum jest masa kibiców, którzy Smude nie traktują jako wybitnego fachowca. Krótkimi seriami dobrych wyników to raczej zachłystują sie nastolatkowie. Wystarczył zeszły sezon, zeby wiedzieć, ze u Smudy wystarczy przerwa na reprezentację by drużyna z dnia na dzień przestala grać (nie wspominam już o słynnych wiosennych przygotowaniach). Że jego umiejętności przygotowania taktycznego druzyny na określonego przeciwnika są bliskie zeru. Że po rozszyfrowaniu przez innych trenerów stylu gry naszego zespołu, Wisła z najbardziej bramkostrzelnej druzyny w 4 kolejnych meczach nie strzeliła żadnej bramki. Smuda jak widać, nie przygotował się na taki ruch i nie wprowadził korekty osobowej i taktycznej.
O przegranych meczach z Legia czy derbach tez już chyba szkoda gadać. Ludzie jak widać szybko o tym zapominają jak np. o kompromitującej Wisłę porażce z Legią w poprzednim sezonie .. 5:0 !
Dobrze napisał Ogryzek, Smuda po sobie zostawi spalona ziemię. Gdy odejdą weterani, nie będzie nikim już grać. Bo młodzi piłkarze siedzą na ławkę i wchodzą na 2 minuty przed końcem meczu.
A co do składu, nie żartujmy, że mamy gorszy od 90 % drużyn w lidze.