Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28473
Stary 05.10.2014, 17:40
czy ktoś może tego pojeba wywalić w końcu z wiślackiego forum ?!?!?! chyba ktoś o tym pisał kilka dni temu
nie dość że łamie regulamin bo jest opłacanym klakierem i wkleja co chwile te same portale to jeszcze kompletnie nie jest kibicem Wisły i nikt go na oczy nie widział


masz idioto - przypomnij sobie co twój kochany tusk mówił kilka lat temu:


W piątek popołudniu podczas spotkania w auli Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach JE Donald Tusk zapewnił, że za jego rządów nie dojdzie do podwyżki żadnych podatków.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE