Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28471
Stary 05.10.2014, 17:03
Kaczyński zapowiedział, że jak za rok (2015) przegra wybory, to ustąpi http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...img#BoxWiadTxt
Czyżby zatrzymał się w 2011 r?
Kaczyński: Jak przegramy w 2011, odejdę z polityki http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kra...yki,55938.html
Proponuję kolejny raz w 2015 r sprawdzić jego prawdomówność!