Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28470
Stary 05.10.2014, 16:31
sergio napisał(a):Wyświetl post
Jak Ty nie widzisz różnicy które media w kraju są główne to o czym my tu dyskutujemy. Po co w ogóle udowadniasz w tym temacie że nie popierasz po i pis?

Po twoich wszystkich postach widac ze jestes politycznym aparatczykiem wysłanym na nasze forum w wiadomym celu.

Bez odbioru
o to to, dalej dyskutujcie z aparatczykiem który udaje postronnego obserwatora, a to zwykły klakier popaprańców, tak jak szpen i reszta "bezstronnych", warszawiaczek pisze że główne media to Sakiewicz i Karnowski, toz to aparatczyk i przy tym jeszcze kretyn obrażający inteligencję ludzi myślących,dyskutując z nim legimityzujecie jego propagandowe brednie